http://متن%20دلخواه%20مننننن

روش ارسال و تحویل سفارش

زمان و نحوه تحویل سفارشات

تحویل سفارشات در شهر تهران از طریق پیک موتوری انجام می‌‌شود. زمان تحویل کالا در هنگام ثبت سفارش قابل انتخاب بوده و هزینه‌ی ارسال کالا هم به طور کامل درج شده است.

بازه‌های ارسالی برای شهر تهران شامل موارد زیر است:

  • از ساعت 11 الی 2
  • از ساعت 5 الی 9 
  • ارسال سریع از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر در کمتر از 4 ساعت از لحظه سفارش (در حال حاضر فعال نیست)

و برای ارسال سریع هم که در حال حاضر تنها برای شهر تهران پیاده‌سازی شده است به محض سفارش در کمتر از 4 ساعت بسته به دست شما می‌رسد و هزینه ارسال با توجه به مسافت و میزان مبلغ درخواستی پیک بر عهده‌ی شماست و در مقصد توسط شما پرداخت می‌شود.

برای شهرهای غیر از تهران ارسال به 3 شیوه انجام می‌شود:

  1. از طریق پست پیشتاز: در 4 الی 7  روز کاری بعد از ارسال تحویل می‌گیرد. (در برخی موارد با توجه به شرایط ممکن است تا 7 روز هم طول بکشد)

هزینه ارسال کالا در فاکتور صادر شده توسط فروشگاه محاسبه می‌شود و نیاز به پرداخت هیچ‌گونه هزینه اضافه بر مبلغ فاکتور نیست.

استایل آپ با بسته‌بندی مطمئن و مناسب محصولات تحویل سالم کالا را کاملا تضمین می‌کند. در صورت وجود هرگونه مشکل و خرابی در بسته‌بندی محصول، از تحویل گرفتن سفارش خودداری کنید تا سفارش بازگردانی شود. صدمات در هنگام حمل و نقل به عهده شرکت مرسولی است. تمامی محصولات در نهایت صحت و سلامت به دست شما خواهند رسید.

روش پیگیری سفارشات 

دوستان تهرانی می‌توانند برای پیگیری سفارشات خود با واحد مرسولات استایل آپ تماس گرفته و با در دست داشتن شماره سفارش از آخرین وضعیت مرسوله اطلاع حاصل نمایند. برای سفارشات پستی در سایر شهرها می توانید با واحد مرسولات تماس بگیرید و یا با وارد کردن کد رهگیری پستی که از طریق ایمیل و پیام کوتاه پس از ارسال سفارش به اطلاع شما می‌رسد سفارش خود را پیگیری کنید. همچنین می‌توانید در سامانه رهگیری پستی به آدرس newtracking.post.ir از آخرین وضعیت مرسوله خود مطلع شوید. بدیهی است تمامی مراحل پردازش سفارش از طریق پیام کوتاه و ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.

هزینه ارسال سفارشات

در حال حاضر هزینه ارسال و بسته‌بندی با پیک موتوری برای تهران، 35 هزار تومان و هزینه ارسال و بسته‌بندی با پست پیشتاز به سایر استانها هم 35 هزار تومان می‌باشد.

فروشگاه اینترنتی استایل آپ